Knihy Polzer

Jan Polzer a knihy z jeho klávesnice

Svou první knihu jsem napsal v roce 2003. Věnovala se programům pro kancelář. Jak se měnila moje profese ze školícího pracovníka a redaktora počítačového časopisu, změnila se i náplň mých budoucích knih.

Dnes mám za sebou řadu titulů pro webové vývojáře. Píšu především o redakčním systému Drupal, a to jak kompletní průvodce pro tvorbu webů s jeho pomocí, tak pohotové příručky s tipy a triky.

Tipy a triky pro Drupal 9

Ještě běžíte na Drupalu 7? Upgrade se nemusíte bát. První kroky budou těžší, ale vychytávky nového Drupalu si zamilujete. Připravil jsem pro vás tipy, triky a postupy, které jsem posbíral za léta praxe. Drupal 9 s nimi využijete na maximum. Stačí si zalistovat v knize 333 tipů a triků pro Drupal 9.

Knihy věnované redakčnímu systému Drupal

Redakční systém Drupal patří v současnosti k nejpopulárnějším systémům pro správu obsahu webových stránek. Nabízí vše potřebné pro rychlé vytvoření jednoduchého osobního webu, blogu, firemní webové prezentace, webového magazínu, či inzertního portálu. Uspokojí s přehledem malé i velké požadavky na Váš web. Můžete jej využít i jako framework a platformu pro vývoj vlastních aplikací. Drupal je zdarma a open source.

Knihy pro vývojáře i běžné uživatele

Moje druhá vydaná kniha se věnovala programům pro editaci kódu v terminálovém prostředí a editorům GNU Emacs a Vim. Kromě knih o Drupalu jsem napsal také několik titulů určených pro běžné uživatele doma i v kanceláři.