Kdo je Jan Polzer, autor knih?

Autorem všech zde prezentovaných knih je Jan Polzer. Stejně tak je i autorem textů, skrze které na Vás promlouvá na tomto webu. Jan Polzer, BA (Hons) se narodil v roce 1980 v Brně, kde dosud žije. Jako nezávislý profesionál tvoří weby na Drupalu, WordPressu nebo Symfony. Zajímá se o historii, přírodu, lodě. Rád cestuje. Vystudoval Business Management (Nottingham Trent University).

Jan Polzer

Tvorbou webů se zabývá od roku 1999. S redakčním systémem Drupal, o kterém napsal většinu svých knih, pracuje od roku 2005, kdy si jej pro jeden svůj projekt vybral jako systém s nadějnou budoucností a dobrou lokalizací do češtiny. Následující období ukázalo, že to byla šťastná volba.

Jan Polzer je autorem bezpočtu odborných i populárních článků na internetu i v řadě tištěných časopisů. Od roku 2001 psal do časopisu Computer, později se přidal na Živě.cz. Jeho texty byste ve své době našly i v časopisech Extra PC, Jak na počítač, PC Rady, Osobní finance. Nyní své články z oblasti IT publikuje na blogu Maxiorel.cz.

Jako první v České republice získal oficiální certifikaci k Drupalu - Acquia Certified Developer (D7) a Site Builder (D8). Je rovněž členem Drupal Association. V roce 2019 získal za vytvořený eshop ocenění na prvním ročníku DrupalCS Awards v kategorii freelancer.

Další informace o Janu Polzerovi najdete na jeho profesním webu www.polzer.cz.

Kontaktní informace

Autora knih a provozovatele tohoto webu můžete kontaktovat na e-mailové adrese jan@polzer.cz.